Zamówienia Indywidualne
Dzięki cukierkom LOL&POP z łatwością przygotujesz candy bar, zrobisz oryginalny prezent urodzinowy lub przygotujesz wyjątkowe bombonierki z okazji ślubu.
W naszej ofercie znajdziesz także gotowe karmelki tematyczne, które możesz zakupić, ale możesz również zamówić cukierki z własnym napisem, imionami, inicjałami w wybranej przez ciebie gamie kolorystycznej. Pianki marshmallow będą wspaniałym dodatkiem do każdego candy baru, a lizaki na patyczku z pewnością podbiją serca dzieci.
Karmel z inicjałami

We wnętrzu karmelków możemy umieścić inicjały i datę ślubu. Minimalna partia w przypadku zamówień indywidualnych wynosi od 3 do 6 kg, w zależności od napisu w środku cukierków.
Candy bar

Dzięki cukierkom LOL&POP z łatwością przygotujesz candy bar w wybranej gamie kolorystycznej lub stylistyce.
Gama kolorystyczna karmelków

W przypadku realizacji zamówień indywidualnych, prócz wyboru napisu, możesz także zadecydować o kolorze oraz wybrać dowolny z 16 proponowanych przez nas smaków.
Karmelki tematyczne

W naszym asortymencie zawsze znajdziesz karmelki tematyczne, które można z kupić już w ilości 125 g.
Lizaki na patyku

Lizaki na patyku mogą być wspaniałym pomysłem na rekwizyt do sesji fotograficznej, elementem candy baru lub idealnym zaproszeniem tematycznym na dowolną okazję.
Naturalny karmel

Do produkcji cukierków LOL&POP używamy wyłącznie naturalnych składników. Skład cukierków jest prosty: cukier, woda, glukoza, kwas cytrynowy, naturalny barwnik i aromat.
Pianka marshmallow

Pianka marshmallow – ulubiony przysmak Amerykanów. Posiada bardzo delikatną strukturę. Od standardowej bezy różni się tym, że w jej składzie wykorzystywana jest baza żelatynowa, a nie białkowa.
Składanie zamówień

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Należy wypełnić formularz na stronie, napisać do nas e-mail lub zadzwonić, w celu omówienia wszelkich szczegółów. Dla każdego zamówienia indywidualnego przygotowujemy wizualizację, zawierającą wszelkie wytyczne.
LOL&POP|Słodycze|Polska facebook.com/lolnpop

+48 883 044 903, candy@lolnpop.com

31-209, Kraków, Gen.Augusta Fieldorfa Nila 11,
Made on
Tilda