Zamówienia Firmowe
W środku ręcznie wykonanych cukierków karmelowych możemy wykonać dla Ciebie dowolny napis lub rysunek.
Bywa tak, że potrzebujemy „gwiazdki z nieba". Jest to szczególnie aktualne, jeśli pracujesz w agencji lub spółce i stale musisz zaskakiwać czymś swoich partnerów i konsumentów. To też jesteśmy w stanie zrobić. W środku ręcznie wykonanych cukierków karmelowych możemy wykonać dla Ciebie dowolny napis lub rysunek. W celu łatwiejszego zapoznania się – przeczytaj 10 interesujących faktów o naszych cukierkach i zobacz nasze prace!
Fakt nr. 1

Wszystkie nasze karmelowe cukierki są w 100% wykonywane ręcznie. Nie wykorzystujemy pracy maszyn. Każda litera, symbol, rysunek wykonywane są ręcznie, a następnie, również ręcznie, wałkuje się je i nacina.
Fakt nr. 2

W środku ręcznie wykonanych cukierków karmelowych możemy wykonać logo lub potrzebny napis.
Fakt nr.3
Do produkcji cukierków karmelowych wykorzystujemy naturalne barwniki. Kolor dobieramy tak, aby był maksymalnie zbliżony do koloru waszego logo. Jednakże nie zapewniamy konkretnego koloru Pantone. Kolor naszych karmelków będzie przygaszony, bez jaskrawych odcieni.
Fakt nr 4

Na 1 kg cukierków przypada około 500 szt. malutkich cukierków. Jeden cukierek waży ok. 2 g.
Fakt nr 5

Brak konserwantów, substancji zagęszczających, słodzików i innych „nieprzyjemności" sprawia, że smak naszych cukierków można opisać jednym zdaniem: „jak w dzieciństwie". Co ciekawe, taki opis dają zarówno dwudziestolatkowie, jak i czterdziestolatkowie, a nawet ci dobiegający pięćdziesiątki.
Fakt nr 6

Litery lub obrazki z masy karmelowej wykonujemy w ilości nie mniejszej niż 3 kg. Właśnie ten fakt warunkuje minimalną ilość kilogramów cukierków przy zamówieniach indywidualnych. W zależności od napisu lub rysunku, wielkość minimalnego zamówienia waha się pomiędzy 3 a 7 kg.
Fakt nr 7

Wykonanie 3 do 7 kilogramów cukierków LOL&POP zajmuje nam od 2 do 4 godzin. Wszystko zależy od długości napisu lub stopnia skomplikowania rysunku. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych, jednak w czasie przedświątecznym może ulec wydłużeniu od 10 do 14 dni roboczych.
Fakt nr 8

Koszt 1 kg cukierków z indywidualnym logo lub napisem wynosi 80 PLN.
Fakt nr 9

Kolor cukierków nie wpływa na ich smak. Cukierki o smaku bananowym mogą mieć kolor zielony, fioletowy lub jakikolwiek inny. Owszem, przeczy to stereotypowemu wyobrażeniu o świecie, jednak w karmelkach LOL&POP wszystko jest możliwe.
Fakt nr 10

Jesteśmy w stanie przygotować opakowanie w stylu firmowym z wykorzystaniem naklejek marki, wstążeczek lub innych elementów.
LOL&POP|Słodycze|Polska facebook.com/lolnpop

+48 883 044 903, candy@lolnpop.com

31-209, Kraków, Gen.Augusta Fieldorfa Nila 11,
Made on
Tilda